# S200X650VADY
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S200X650VADY
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s200x650vady
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s200x650vady#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/43/1365436-298-20363-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Dot-Matrix Printer
- **Label Size:** 2.00" x 6.50" (50.8mm x 165.1mm)