# S200-3-W1-22-9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S200-3-W1-22-9
- **Manufacturer:** TE Connectivity
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Solder Sleeve
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s200-3-w1-22-9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s200-3-w1-22-9#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/14/02/88/1402881-A101190-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Transparent - Blue
- **Diameter:** 0.170" (4.32mm), 0.200" (5.08mm)
- **Features:** Pre-Installed Lead Wire
- **Length:** 0.650" (16.51mm)