# S100X650VA1Y
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S100X650VA1Y
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s100x650va1y
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s100x650va1y#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/43/1365434-298-18710-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
- **Label Size:** 1.00" x 6.50" (25.4mm x 165.1mm)