Part Number: S100X225YHJ Manufacturer: Panduit Corporation Category: Cables, Wires - Management Subcategory: Labels, Labeling Product URL: https://distyparts.com/product/s100x225yhj RFQ URL: https://distyparts.com/product/s100x225yhj#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/13/64/98/1364989-298-10676-ND.pdf Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/78/1365788-298-23434-ND.jpg Summary: S100X225YHJ is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Panduit Corporation and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: S100X225YHJ is a labels, labeling from Panduit Corporation. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Color: Red For Use With: Laser and Ink Jet Printers Label Size: 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm) Label Type: Self Laminating Material: Polyester Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/panduit Category Page: https://distyparts.com/category/cables-wires-management/labels-labeling Canonical URL: https://distyparts.com/product/s100x225yhj