# S100X220VAC
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S100X220VAC
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s100x220vac
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s100x220vac#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/46/1365469-298-18699-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Panduit LS8E (Hand-Held)
- **Label Size:** 1.00" x 2.20" (25.40mm x 55.88mm)