# S100X075VAM
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S100X075VAM
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s100x075vam
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s100x075vam#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)