# S100X075VAC
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S100X075VAC
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s100x075vac
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s100x075vac#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/36/1365361-298-10523-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Panduit LS8E (Hand-Held)
- **Label Size:** 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)