# S075X150VAC
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S075X150VAC
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s075x150vac
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s075x150vac#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/46/1365463-298-18683-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Panduit LS8E (Hand-Held)
- **Label Size:** 0.75" x 1.50" (19.05mm x 38.10mm)