Part Number: S075X100VAC Manufacturer: Panduit Corporation Category: Cables, Wires - Management Subcategory: Labels, Labeling Product URL: https://distyparts.com/product/s075x100vac RFQ URL: https://distyparts.com/product/s075x100vac#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/13/65/05/1365059-298-10308-ND.pdf Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/36/1365361-298-10523-ND.jpg Summary: S075X100VAC is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Panduit Corporation and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: S075X100VAC is a labels, labeling from Panduit Corporation. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Color: White For Use With: Panduit LS8E (Hand-Held) Label Size: 0.75" x 1.00" (19.05mm x 50.80mm) Label Type: Self Laminating Material: Vinyl Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/panduit Category Page: https://distyparts.com/category/cables-wires-management/labels-labeling Canonical URL: https://distyparts.com/product/s075x100vac