# S050X125VATY
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S050X125VATY
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s050x125vaty
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s050x125vaty#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/65/1365653-298-20362-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
- **Label Size:** 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)