# S000X100VAM
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S000X100VAM
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s000x100vam
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s000x100vam#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Panduit MP300 Printer
- **Label Size:** 0.945" W x 26.25' L (24.00mm x 8.00m); Cable O.D. 0.100" ~ 0.200" (2.54mm ~ 5.08mm)