Part Number: RTX-124EF23-S-26.000-TR Manufacturer: Raltron Electronics Category: Crystals, Oscillators, Resonators Subcategory: Oscillators Product URL: https://distyparts.com/product/rtx-124ef23-s-26-000-tr RFQ URL: https://distyparts.com/product/rtx-124ef23-s-26-000-tr#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/21/51/-R/2151-RTX-124EF23-S-26.000-TRDKR-ND.pdf Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/21/51/-R/2151-RTX-124EF23-S-26.000-TRDKR-ND.jpg Summary: RTX-124EF23-S-26.000-TR is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Raltron Electronics and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: RTX-124EF23-S-26.000-TR is a oscillators from Raltron Electronics. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Base Resonator: Crystal Current: 2.5mA Frequency: 26 MHz Frequency Stability: 卤2.5ppm Height: 0.051" (1.30mm) Mounting Type: Surface Mount Output: Clipped Sine Wave Size: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Type: TCXO Voltage: 3.3V Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/raltron-electronics Category Page: https://distyparts.com/category/crystals-oscillators-resonators/oscillators Canonical URL: https://distyparts.com/product/rtx-124ef23-s-26-000-tr