# RHW1-30.R200.S01
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHW1-30.R200.S01
- **Manufacturer:** Elesa USA Corporation
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhw1-30-r200-s01
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhw1-30-r200-s01#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 1.969" (50.00mm)
- **Length:** 7.874" (200.00mm)