# RHVM-02.30.200.S14
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHVM-02.30.200.S14
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhvm-02-30-200-s14
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhvm-02-30-200-s14#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 2.402" (61.00mm)
- **Length:** 7.874" (200.00mm)