# RHRG-1S.140.84
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHRG-1S.140.84
- **Manufacturer:** Elesa USA Corporation
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhrg-1s-140-84
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhrg-1s-140-84#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 1.299" (33.00mm)
- **Length:** 5.512" (140.00mm)