# RHM4-20.350.14
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHM4-20.350.14
- **Manufacturer:** Elesa USA Corporation
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhm4-20-350-14
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhm4-20-350-14#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 5.118" (130.00mm)
- **Length:** 13.780" (350.00mm)