# RHM3-20.A200.14
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHM3-20.A200.14
- **Manufacturer:** Elesa USA Corporation
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhm3-20-a200-14
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhm3-20-a200-14#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 4.134" (105.00mm)
- **Length:** 7.874" (200.00mm)