# RHM1-20.R350.9002
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHM1-20.R350.9002
- **Manufacturer:** Elesa USA Corporation
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhm1-20-r350-9002
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhm1-20-r350-9002#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 2.756" (70.00mm)
- **Length:** 13.780" (350.00mm)