# RHLG-07.064.04
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHLG-07.064.04
- **Manufacturer:** Elesa USA Corporation
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhlg-07-064-04
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhlg-07-064-04#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 1.614" (41.00mm)
- **Length:** 2.520" (64.00mm)