# RHLG-04.090.01
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHLG-04.090.01
- **Manufacturer:** Elesa USA Corporation
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhlg-04-090-01
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhlg-04-090-01#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 0.866" (22.00mm)
- **Length:** 3.543" (90.00mm)