# RHHV-R300.80.80.54
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHHV-R300.80.80.54
- **Manufacturer:** Elesa USA Corporation
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhhv-r300-80-80-54
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhhv-r300-80-80-54#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 3.937" (100.00mm)
- **Length:** 11.811" (300.00mm)