# RHAG-28.F160.11
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RHAG-28.F160.11
- **Manufacturer:** Elesa USA Corporation
- **Category:** Boxes, Enclosures, Racks
- **Subcategory:** Handles
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rhag-28-f160-11
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rhag-28-f160-11#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Height:** 2.047" (52.00mm)
- **Length:** 6.299" (160.00mm)