# RFPDV3225200F0T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** RFPDV3225200F0T
- **Manufacturer:** Walsin Technology
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** RF Power DividersSplitters
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/rfpdv3225200f0t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/rfpdv3225200f0t#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency:** 950 MHz ~ 2.15 GHz
- **Insertion Loss:** 4.2dB
- **Size:** 0.126" L x 0.098" W x 0.079" H (3.20mm x 2.50mm x 2.00mm)