# R434114002
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** R434114002
- **Manufacturer:** Radiall
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** RF Power DividersSplitters
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/r434114002
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/r434114002#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency:** 225 MHz ~ 400 MHz
- **Insertion Loss:** 0.8dB
- **Size:** 3.898" L x 3.000" W x 0.394" H (99.00mm x 76.20mm x 10.00mm)