# R200X225X1J
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** R200X225X1J
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/r200x225x1j
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/r200x225x1j#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 2.00" W x 2.25" L (50.8mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.28" ~ 0.39" (7.1mm ~ 9.9mm)