# R100X150X1J
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** R100X150X1J
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/r100x150x1j
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/r100x150x1j#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/79/1365792-298-23354-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 1.00" W x 1.50" L (25.4mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.22" ~ 0.28" (5.6mm ~ 7.1mm)