# R100X150V1M
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** R100X150V1M
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/r100x150v1m
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/r100x150v1m#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)