Part Number: QUARTZ-LITE-GW21-UMTS(EU) + ACC Manufacturer: Siretta Ltd Category: Networking Solutions Subcategory: Gateways, Routers Product URL: https://distyparts.com/product/quartz-lite-gw21-umts-eu-acc RFQ URL: https://distyparts.com/product/quartz-lite-gw21-umts-eu-acc#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/11/18/17/11181778-1679-QUARTZ-LITE-G21-UMTS_EU__ACC-ND.pdf Summary: QUARTZ-LITE-GW21-UMTS(EU) + ACC is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Siretta Ltd and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: QUARTZ-LITE-GW21-UMTS(EU) + ACC is a gateways, routers from Siretta Ltd. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Applications: General Purpose Data Rate (Max): 150Mbps Frequency: 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz Function: Router Interface: Ethernet, Serial Modulation or Protocol: 802.11b/g/n, GPS, UMTS Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: No Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/siretta-ltd Category Page: https://distyparts.com/category/networking-solutions/gateways-routers Canonical URL: https://distyparts.com/product/quartz-lite-gw21-umts-eu-acc