# QUARTZ-LITE-GW21-LTE(EU) + ACC
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** QUARTZ-LITE-GW21-LTE(EU) + ACC
- **Manufacturer:** Siretta Ltd
- **Category:** Networking Solutions
- **Subcategory:** Gateways, Routers
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/quartz-lite-gw21-lte-eu-acc
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/quartz-lite-gw21-lte-eu-acc#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Applications:** General Purpose
- **Data Rate (Max):** 150Mbps
- **Frequency:** 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.6GHz