Part Number: QT325S-24.576MAAJ-T Manufacturer: QST Category: Crystals, Oscillators, Resonators Subcategory: Crystals Product URL: https://distyparts.com/product/qt325s-24-576maaj-t RFQ URL: https://distyparts.com/product/qt325s-24-576maaj-t#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/72/88/07/7288071-3001-QT325S-50.000MAHI-TTR-ND.pdf Summary: QT325S-24.576MAAJ-T is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by QST and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: QT325S-24.576MAAJ-T is a crystals from QST. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ω Frequency: 24.576 MHz Frequency Stability: ±30ppm Frequency Tolerance: ±30ppm Height: 0.031" (0.80mm) Load Capacitance: 18pF Mounting Type: Surface Mount Operating Mode: Fundamental Operating Temperature: -20°C ~ 70°C Size: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Type: MHz Crystal Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: No Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/qst Category Page: https://distyparts.com/category/crystals-oscillators-resonators/crystals Canonical URL: https://distyparts.com/product/qt325s-24-576maaj-t