# Q-0303I0005001M
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** Q-0303I0005001M
- **Subcategory:** Coaxial Cables (RF)
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/q-0303i0005001m
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/q-0303i0005001m#rfq
- **1st Contact Gender:** Female
- **2nd Connector:** SMB Jack, Right Angle
- **2nd Contact Gender:** Female
- **Features:** Shielded
- **Frequency:** 4 GHz
- **Length:** 39.4" (1.0m) 3.3'
- **Overall Impedance:** 50 Ω