# PVF-762127-1-9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** PVF-762127-1-9
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/pvf-762127-1-9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/pvf-762127-1-9#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Label Size:** 3.00" x 5.00" (76.2mm x 127.0mm)