# PSPT-375-175-OR
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** PSPT-375-175-OR
- **Manufacturer:** Brady Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/pspt-375-175-or
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/pspt-375-175-or#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Orange
- **Label Size:** 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)