# PSPT-094-175-YL
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** PSPT-094-175-YL
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/pspt-094-175-yl
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/pspt-094-175-yl#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Yellow
- **Label Size:** 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)