# PCA13-MIN
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** PCA13-MIN
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Markers
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/pca13-min
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/pca13-min#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Cable Diameter:** 0.130" ~ 0.150" (3.30mm ~ 3.80mm)