# PCA11-MIN
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** PCA11-MIN
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Markers
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/pca11-min
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/pca11-min#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Cable Diameter:** 0.110" ~ 0.130" (2.80mm ~ 3.30mm)