# P1-SMAP/SMAPRA-141CJ-12
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** P1-SMAP/SMAPRA-141CJ-12
- **Subcategory:** Coaxial Cables (RF)
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/p1-smap-smapra-141cj-12
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/p1-smap-smapra-141cj-12#rfq
- **2nd Contact Gender:** Male
- **Cable Type:** 0.141" Flexible Cable
- **Color:** Blue
- **Frequency:** 18 GHz
- **Length:** 12.00" (304.80mm)
- **Operating Temperature:** -85°C ~ 200°C
- **Overall Impedance:** 50 Ω