# OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ox4150a-d1-0-5-38-880-3-3-7
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ox4150a-d1-0-5-38-880-3-3-7#rfq
- **Base Resonator:** Crystal
- **Frequency:** 38.88 MHz
- **Frequency Stability:** 卤5ppb
- **Height:** 0.512" (13.00mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -40°C ~ 75°C
- **Output:** CMOS
- **Size:** 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
- **Type:** OCXO
- **Voltage:** 3.3V