# OEJA-75-2-6
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** OEJA-75-2-6
- **Manufacturer:** Kilo International
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Knobs
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/oeja-75-2-6
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/oeja-75-2-6#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/90/61/62/9061622-226-4126-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Black Gloss
- **Diameter:** 0.750" (19.05mm)
- **Features:** 6-32 Set Screw
- **Height:** 0.625" (15.88mm)
- **Indicator:** Arrow on Top
- **Material:** Metal
- **Shaft Size:** 0.125" (3.18mm)