# OD4510-24MB
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** OD4510-24MB
- **Manufacturer:** Orion Fans
- **Category:** Fans
- **Subcategory:** DC Brushless Fans (BLDC)
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/od4510-24mb
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/od4510-24mb#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Bearing Type:** Ball
- **Fan Type:** Tubeaxial
- **Size:** Square - 45mm L x 45mm H
- **Termination:** 2 Wire Leads
- **Voltage:** 24VDC
- **Width:** 10.00mm