# OD3510-12HSS
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** OD3510-12HSS
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/od3510-12hss
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/od3510-12hss#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/85/06/25/8506259-1053-1646-ND.jpg
- **Fan Type:** Tubeaxial
- **Size:** Square - 35mm L x 35mm H
- **Termination:** 2 Wire Leads
- **Voltage:** 12VDC
- **Width:** 10.00mm