# NYW03010012LL-12
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** NYW03010012LL-12
- **Manufacturer:** YS Tech USA
- **Category:** Fans
- **Subcategory:** DC Brushless Fans (BLDC)
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/nyw03010012ll-12
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/nyw03010012ll-12#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Fan Type:** Tubeaxial
- **Size:** Square - 30mm L x 30mm H
- **Termination:** 2 Wire Leads
- **Voltage:** 12VDC
- **Width:** 10.50mm