# N800A-80-80-2.5
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** N800A-80-80-2.5
- **Subcategory:** Pads, Sheets
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/n800a-80-80-2-5
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/n800a-80-80-2-5#rfq
- **Material:** Non-Silicone
- **Outline:** 80.00mm x 80.00mm
- **Shape:** Square
- **Thermal Conductivity:** 5.0W/m-K
- **Thickness:** 0.0980" (2.489mm)