Part Number: N700C-80-80-2.5 Manufacturer: Shiu Li Technology Co., Ltd. Category: Thermal Subcategory: Pads, Sheets Product URL: https://distyparts.com/product/n700c-80-80-2-5 RFQ URL: https://distyparts.com/product/n700c-80-80-2-5#rfq Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/86/78/20/8678203-3153-N700C-80-80-0.5-ND.jpg Summary: N700C-80-80-2.5 is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Shiu Li Technology Co., Ltd. and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: N700C-80-80-2.5 is a pads, sheets from Shiu Li Technology Co., Ltd.. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Adhesive: Tacky - Both Sides Color: Gray Material: Non-Silicone Outline: 80.00mm x 80.00mm Shape: Square Thermal Conductivity: 5.0W/m-K Thickness: 0.0980" (2.489mm) Type: Conductive Pad, Sheet Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: No Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/shiu-li-technology-co-ltd Category Page: https://distyparts.com/category/fans-thermal-management/thermal/pads-sheets Canonical URL: https://distyparts.com/product/n700c-80-80-2-5