# N100X150C1T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** N100X150C1T
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/n100x150c1t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/n100x150c1t#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)