# N100X125C1C
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** N100X125C1C
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/n100x125c1c
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/n100x125c1c#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held)
- **Label Size:** 1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)