# N100X075C2C
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** N100X075C2C
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/n100x075c2c
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/n100x075c2c#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Yellow
- **For Use With:** Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held)
- **Label Size:** 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)