# N050X075CBC
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** N050X075CBC
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/n050x075cbc
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/n050x075cbc#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held)
- **Label Size:** 0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)