# N025X125CBD
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** N025X125CBD
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/n025x125cbd
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/n025x125cbd#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Dot-Matrix Printer
- **Label Size:** 0.25" x 1.25" (6.4mm x 31.8mm)