# MW-50-03-G-D-161-075-P-TR
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** MW-50-03-G-D-161-075-P-TR
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/mw-50-03-g-d-161-075-p-tr
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/mw-50-03-g-d-161-075-p-tr#rfq
- **Length:** 0.075" (1.905mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.039" (1.00mm)
- **Row Spacing:** 0.039" (1.00mm)